Як вибрати корсет для корекції осанки?

Всі звички і ставлення до свого здоров’я закладаються ще в дитинстві. Як часто нам говорили в дитинстві: «не сутулься, випрямся». Якщо в дитинстві ви не звертали на ці поради уваги, то зараз з’являється необхідність вибрати корсет для корекції осанки.

Багато хто думає, що неправильна постава це не смертельно, але насправді її наслідки для організму дуже неприємні. Перші симптоми викривлення хребта: втома, біль у спині, запаморочення. З часом відбувається здавлювання внутрішніх органів і порушення кровообігу і застій крові, що може призвести до серйозних погіршень здоров’я.На ранніх етапах сутулість можна вилікувати фізичними вправами. Але такий варіант підходить не всім. Якщо вам протипоказані надмірні навантаження, ви не можете собі дозволити ходити в спортзал або це вам просто не по кишені, ідеальний варіант – корсет або коректор постави.Вони зроблені таким чином, що просто не дають сутулитися, і надають спині правильне положення.Спеціально створені корсети: допоможуть зберегти ваше здоров’я при будь-якого ступені викривлення хребта. Особлива тканина, в залежності від обраної моделі, може злегка підтримувати спину, розпрямляти її, а може жорстко зафіксувати певний відділ хребта і зняти з нього зайве навантаження.

Як правильно вибрати корсет для корекції осанки:Для початку зверніться до фахівця для консультації. Залежно від стану вашого здоров’я він індивідуально підбере необхідну модель для корекції та лікування. У разі якщо у вас тільки початкова стадія, можна підібрати спеціальні корсажі-коректори, коректори, фіксатори і т.д. На відміну від медичних, вони розраховані на більш легкі деформації хребта і можуть застосовуватися без призначення лікаря.Для того щоб дізнатися розмір майбутньої покупки, потрібно виміряти окружність під грудьми на вдиху. Для кожної моделі розмір буде свій, від xxs до xxl.Якщо ви не можете точно визначити розмір, або він є проміжним, беріть виріб більшого діаметра.Зверніть увагу, з яких матеріалів зроблено внутрішнє покриття. Ідеально якщо поверхня, що прилягає до тіла, буде оброблена бавовняною тканиною або мати вставки в найніжніших місцях, під пахвами і біля шиї.Тканина повинна бути легкою і еластичною, всі коригувальні деталі, металеві та інші вставки не повинні випинати і тиснути кутами на шкіру.

Вибирайте той виріб, який постачено широкими еластичними лямками і застібками-липучками. Ідеальний варіант – корсет, який налаштовується під ваші потреби за допомогою спеціальних ребер гнучкості і зміни сили здавлювання і натягу ременів. Дуже важливо і зручність у застосуванні. Адже вам доведеться ходити в цій білизні не одну годину. Воно повинно комфортно підтримувати, але не як не здавлювати, заподіюючи незручність і занепокоєння. Як правило, всі зразки можна коректувати під себе, тому важливо, щоб при першій примірці, не туго затягувати лямки і ребра жорсткості.

Показання до застосування.У кожного корсета є індивідуальні показання до застосування в залежності від моделі та призначення. Пам’ятайте, що існують лікувальні корсети, коректори постави та коректори фігури та їх застосування та призначення можуть сильно відрізнятися.

 

 

 

Лікувальний корсет може впоратися з:

1) остеопорозом

2) остеохондрозом

3) лікуванням і профілактикою хвороб постави

4) кіфозом

5) сколіозом

6) необхідністю розвантаження м’язів спини при різних травмах

7) профілактикою болю в спині

8) кіфосколіозом

9) травмами хребта